Movies
Ratings
314
No Other ChoiceRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Colors WithinRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
IFRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
Beautiful BoyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0