Movies
Ratings
120
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Just Friends?Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0