Movies
Ratings
18
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5