Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
CollateralRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0