Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
HallelujahRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0