Movies
Ratings
216
The AbyssRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
BugsyRated ★ 2.0
Rocky IVRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Project A Part IIRated ★ 4.0
ToysRated ★ 4.0
Terminal VelocityRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0