Movies
Ratings
248
Blue JasmineRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
A Growing BusinessRated ★ 0.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0