Movies
Ratings
15
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0