Movies
Ratings
13
InceptionRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0