Titles you rated
The Last 10 YearsRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0