Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5