Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0