Movies
Ratings
350
The Terror LiveRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Eddie the EagleRated ★ 3.5
99 HomesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5