Movies
Ratings
232
Jurassic WorldRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
16 BlocksRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
The GameRated ★ 4.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.5
The FirmRated ★ 5.0
The I InsideRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0