Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5