Movies
Ratings
51
Batman BeginsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Running ScaredRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0