Movies
Ratings
107
Mission to MarsRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0