Movies
Ratings
259
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
300Rated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5