Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 2.0