Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0