Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0