Movies
Ratings
240
AbductionRated ★ 3.0
The Spanish ApartmentRated ★ 5.0
WunderkinderRated ★ 3.0
ShineRated ★ 5.0
Date NightRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
In Good CompanyRated ★ 5.0
Kinky BootsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Man with the Golden GunRated ★ 5.0
Look Who's TalkingRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 5.0