Movies
Ratings
331
What a Man WantsRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Live StreamRated ★ 0.5
Fair PlayRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 5.0
Someone You LovedRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Happy EndRated ★ 5.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
TenetRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 5.0