Titles you rated
Anna KareninaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The Devil's ViolinistRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
TullyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0