Movies
Ratings
420
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0