Movies
Ratings
47
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0