Movies
Ratings
515
Sister ActRated ★ 4.5
Meg 2: The TrenchRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5
Kin-dza-dza!Rated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
StagecoachRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Midnight RunRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.5
SisuRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Sky UtopiaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 4.0
The Wild BunchRated ★ 2.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5