Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 0.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
The Brass TeapotRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
LegendRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0