Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0