Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.0