Movies
Ratings
149
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
A Scene at the SeaRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Ghost TheaterRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0