Movies
Ratings
155
The OutlawsRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
11:14Rated ★ 4.0