Movies
Ratings
59
Panic RoomRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
My Life in RuinsRated ★ 5.0
Uptown GirlsRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0- HummingRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0