Movies
Ratings
136
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
NanaRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 1.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.0
MommyRated ★ 3.5