Titles you rated
AnoraRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.0