Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 4.0