Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
MudRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.5