Titles you rated
Dark NunsRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0- HamjinabiRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5