Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Full PlateRated ★ 3.0- Sky, Wind, Stars and the IslandRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Sugar Glass BottleRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Longest NiteRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.5
LetoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.5