Movies
Ratings
50
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0