Movies
Ratings
68
SilmidoRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5