Titles you rated
Sister ActRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 0.5
AntiqueRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0