Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 1.0