Movies
Ratings
719
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.0
PiperRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
PassingRated ★ 4.0
Love HardRated ★ 1.5
Red NoticeRated ★ 2.0
The Gospel According to AndréRated ★ 3.5