Movies
Ratings
229
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Next FloorRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0