Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0