Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0