Titles you rated
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 0.5
Hannibal RisingRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
RockyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0