Movies
Ratings
319
Inside MenRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0