Movies
Ratings
164
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
JunoRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0